KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16143201
nr 1614 3201
Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, räv i vinterlandskap. Signerad, daterad -92. Bildmått: 42x24 cm, yttermått inklusive ram: 75x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:59:28
20/4 17:58:40
100 kr
22/4 19:47:57
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor